החלפת גוף חימום בדוד שמש

אחת התקלות הנפוצות ביותר בדודי שמש קשורה לגוף החימום, ודורשת את ההחלפה שלו על מנת שדוד השמש יחזור לפעול בצורה תקינה ולחמם את המים שלכם כראוי.

גוף החימום נמצא בחלק התחתון של הדוד, בתוך הפלאנג'. כאשר גוף החימום מתקלקל בדרך כלל מבצעים רק החלפה שלו, אך אם הפלאנג' מלא באבנית או חלודה, כדאי להחליף את כולו.

הסיבה לכך שדוד החימום נוטה להתקלקל באופן קבוע היא בשל העובדה שהוא ממוקם בתוך דוד מלא מים. האבנית אשר מצטברת סביב גוף החימום, במיוחד במקומות בהם יש כמות אבנית גבוהה במים.

מבצע: החלפת גוף חימום בגג שטוח: 350 ש"ח + מע"מ

איך אפשר לזהות כי גוף החימום מקולקל?

ישנם שלושה סימנים נפוצים מאוד אשר ברגע שטכנאי דוד מקבל קריאה עליהם הוא יודע כי כמעט במאת האחוזים:

  1. קצר – במידה והחשמל קופץ בכל הדלקה.
  2. בעיות חימום – המים לא מספיק חמים בשל הפרדה שיוצרת שכבת אבנית עבה על גוף החימום.
  3. צריכת חשמל גבוהה- בדוד חשמל, כאשר גוף החימום חלש, הדוד צורך חשמל רב יותר.

כל כמה זמן כדאי להחליף גוף חימום?

בדוד שמש כדאי לבצע החלפה של גוף חימום פעם בחמש שנים לערך, בשל העובדה שהוא עובד רק בעונת החורף, מה שבישראל יוצא רק מספר חודשים בשנה. לעומתו, דוד חשמל עובד באופן רציף לאורך השנה כולה ולכן מי שמחזיק דוד חשמל צריך לבצע החלפה של גוף החימום בתדירות הרבה יותר גבוהה של פעם בשנתיים – שלוש שנים.

בנוסף, עליכם לקחת בחשבון את הגודל של הדוד. אם יש לכם דוד גדול, הוא זקוק להרבה יותר כוח בכדי לחמם את כמות המים ולכן בו תתכן דרישה להחלפה בתדירות גבוהה יותר לעומת דודים קטנים יותר.

כמה זה עולה?

מחיר ההחלפה תלוי בגורמים שונים כמו סוג הדוד (מותגים שונים מציעים מחירים שונים עבור חלקי הדוודים שלהם), המיקום שלו (ככל שמורכב יותר להגיע אל הדוד, עלות השירות תהיה יקרה יותר) ועוד, כאשר לרוב, זהו טווח המחירים המקובל:

  • החלפת גוף חימום בדוד שמש תתחיל מ 350 ש"ח ויכולה להגיע עד כ 750 ש"ח.
  • במידה ונדרש להחליף את כל הפלאנג' העלויות יתחילו מ 450 ש"ח ויכולות להגיע עד 800 ש"ח.

זקוקים להחלפת גוף חימום בדוד שמש?

אם אתם זקוקים לשירות של החלפת גוף חימום בדוד שמש, א.ד מערכות היא החברה המתאימה עבורכם. אנו עוסקים בתחום כבר למעלה מ 25 שנה וברשותינו ניסיון וידע רב מאוד אשר יאפשרו לכם לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר ואת המענה המהיר והנכון ביותר עבור הצרכים שלכם.

אנו דואגים לבצע לכל לקוח התאמת מחיר אישית על פי הצרכים המדויקים שלו כך שתשלמו בדיוק מה שאתם אמורים לשלם על השירות – לא יותר ולא פחות.

הדוד נוזל? מקצר?
לא מחמם?
דברו איתנו ונגיע לתקן במחיר הוגן!